Подяка та низький уклін Вам,

шановні добродії!

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України.

Одним із свідчень того, що влада розуміє нас, дошкільників, стала реальна допомога нашому закладу дошкільної освіти «Золотий ключик» №6. Педагогічний та дитячий колективи, а також адміністрація  закладу висловлює найтепліші слова подяки:

 

-         Жашківській міській об’єднаній територіальній громаді на чолі з міським головою Цибровським Ігорем Андрійовичем та заступнику міського голови Мельник Аллі Василівні;

 

-         Відділу освіти Жашківської міської ради на чолі з керівником Савицькою Валентиною Миколаївною;

 

-         Благодійному фонду «Нова громада» і особисто Погорілому Віктору Григоровичу;

 

-         Благодійному фонду «Люди мають жити краще» і особисто Ничипоренко Валентину Миколайовичу;

 

-         Батькам групи: «Долоньки» - голова батьківського комітету Браславець Юлія Леонідівна; «Сонечко» - голова батьківського комітету Грубась Анна Сергіївна; «Малятко» - голова батьківського комітету Мартинюк Вероніка Дмитрівна; «Пізнайки» - голова батьківського комітету Сторожук Наталія Русланівна; «Чомусики» - голова батьківського комітету Каналюк Альона Василівна; «Всезнайки» - голова батьківського комітету Холоденко Юлія Володимирівна;

 

-         Родинам: Остапчука  Володимира Володимировича та Мартинюка Ігоря Миколайовича,

 

за особливий внесок та активну участь у підготовці  закладу до нового навчального року і зимового періоду; косметичні ремонти групових приміщень та ігрових майданчиків; за розуміння, підтримку та створення комфорту.

 

 

Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай Вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

 

 

   Піклуючись про зміцнення здоров'я та безпеку малят під час їх перебування  в дитячому садку, адміністрація закладу, звернулась до  народного депутата Верховної Ради України Ничипоренка Валентина Миколайовича, з проханням заміни аварійних дверей пожежних виходів другого поверху та придбання морозильної камери для заморожування фруктів та ягід, що ростуть та дозрівають на території дитсадка.

     Валентин Миколайович негайно відреагував на прохання і в короткий термін було придбано морозильну камеру та встановлено двоє пластикових дверей пожежних виходів другого поверху.

      Вихованці, батьки та колектив ЗДО №6 "Золотий ключик", висловлюють щиру подяку    народногму депутату Верховної Ради України, меценату Ничипоренку Валентину Миколайовичу,   за постійну благодійну допомогу у встворенні належних умов розвитку, навчання та виховання дошкільнят. 

 

Адміністрація

Адміністрація, співробітники, батьки

та вихованці ЗДО №6"Золотий ключик"

 
      Висловлюють щиру подяку  Погорілому Віктору Григоровичу, директору з виробництва ТОВ "Напої плюс" (групи компаній "Нові продукти"),  за турботливе ставлення до потреб нашого закладу, постійну фінансову підтримку в створенні належних умов виховання дітей, а саме капітальному ремонті шести гігієнічних блоків дитсадка. 

     Бажаємо Вам  здоров'я, успіхів і фінансового процвітання!Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку!  

 

Адміністрація

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

    Ми щиро вдячні Вам за активну участь у розумінні та вирішенні проблем нашого дитячого садочка "Золотий ключик", за те, що Ви пройняті турботою про долю й виховання наших малюків. Завдяки Вам оновлюєтьтя матеріально-технічна база дошкільного навчального закладу, що дає змогу повноцінному розвитку наших дітей.

 

Адміністрація

Колектив, діти та батьки ЗДО №6

"Золотий ключик"

 
       Висловлюють щиру подяку  ТОВ "Напої плюс" (групи компаній "Нові продукти"), директору з виробництва Погорілому Віктору Григоровичу за сприяння та постійну фінансову підтримку в створенні належних умов виховання дітей.

 

Колектив, діти та батьки

ЗДО №6 "Золотий ключик"

       Висловлюють щиру подяку Андрущенку Миколі за допомогу в благоустрої території дошкільного закладу, зокрема закладанні яблуневого саду.

 

Адміністрація 

 

Колектив, діти та батьки ЗДО №6

"Золотий ключик"

 
   Висловлюють щиру подяку меценату, народному депутату Верховної Ради України, Ничипоренко Валентину Миколайовичу за благодійну допомогу у встворенні належних умов розвитку, навчання та виховання дошкільнят.

Колектив, діти та батьки ЗДО №6

 

     Висловлюють щиру подяку батькам дитини Фастовець Лейли, яка відвідує групу № 3 "Малятко", за допомогу в придбанні святкового лабрикену для музичного залу.

 

Адміністрація

     Шановні батьки!

      Адміністрація закладу висловлює щиру подяку  Вам за допомогу в облаштуванні ігрових майданчиків  груп.